Swedish English
, Victory Hotel

Kontakta oss

Victory Hotel

Lilla Nygatan 5, Gamla Stan
111 28 Stockholm

Tel. hotellet: 08-506 400 00
Fax hotellet: 08-506 400 10
E-post: info@victoryhotel.se

Centralbokning

Tel: 08-506 400 50
E-post: reservations@collectorshotels.se

Konferens

Tel: 08-506 400 20
E-post: konferens@victoryhotel.se

Personal

Hotellchef: Mats Bengtsson

Telefon: +46 8 506 400 02
E-post: mats@collectorshotels.se

Bokningsansvarig: Marie-Louise O`Donnell

Telefon: +46 8 506 400 11
E-post: marie@collectorshotels.se

Försäljning & Marknadsföring: Johanna Olsson

Telefon: +46 8 506 400 51
E-post: johanna@collectorshotels.se

Konferensansvarig: Nuria Granlund

Telefon: +46 8 506 400 22
E-post: nuria@victoryhotel.se

Serviceansvarig Frida Hedman

Telefon: +46 8 506 400 03
E-post: frida@collectorshotels.se

Receptionsansvarig: Luca de Cocco

Telefon: +46 8 506 400 04
E-post: luca@collectorshotels.se

Frukostansvarig: Abdallah Ananzeh

Telefon: +46 8 506 400 25
E-post:frukostvh@collectorshotels.se

Kontakt

Tel: +46 (0) 8 506 400 00

E-mail: info@victoryhotel.se

Nyhetsbrev

Vill du veta vad som händer hos oss och ta del av våra erbjudanden? Fyll i rutan nedan.

Våra Systerhotell

Lady Hamilton Hotel

Lord Nelson Hotel

Våra Restauranger och Barer

Bakfickan Djuret

Flickan

Tweed

The Burgundy

Sociala Medier

Facebook

Instagram

Cookies

Vi använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli bättre. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies - läs mer.

BESbswy