Swedish English
, Lord Nelson

Kontakta oss

Lord Nelson Hotel

Västerlånggatan 22, Gamla Stan
SE-111 29 Stockholm, Sweden

Tel: 08-506 401 20
Fax: 08-506 401 30
E-mail: info@lordnelsonhotel.se

Centralbokning

Tel: 08-506 400 50
Fax: 08- 506 400 30
E-post: reservations@collectorshotels.se

Konferens

Tel: 08-506 400 20
Fax: 08-506 400 30
E-post: konferens@victoryhotel.se

Personal

Hotellchef: Annika Höft

Telefon: +46 8 506 401 01
E-post: annika@collectorshotels.se

Bokningsansvarig: Marie-Louise O`Donnell

Telefon: +46 8 506 400 11
E-post: marie@collectorshotels.se

Försäljning & Marknadsföring: Johanna Olsson

Telefon: +46 8 506 400 51
E-post: johanna@collectorshotels.se

Serviceansvarig: Frida Hedman

Telefon: +46 8 506 400 03
E-post: frida@collectorshotels.se

Receptionsansvarig: Luca de Cocco

Telefon: +46 8 506 400 04
E-post: luca@collectorshotels.se

Frukostansvarig: Sarah Vecchietti

Telefon: +46 8 506 401 03
E-post: sarah@collectorshotels.se

Kontakt

Tel: +46 (0) 8 506 401 20

E-mail: info@lordnelsonhotel.se

Nyhetsbrev

Vill du veta vad som händer hos oss och ta del av våra erbjudanden? Fyll i rutan nedan.

Våra systerhotell

Victory Hotel

Lady Hamilton Hotel

Våra restauranger och barer

Djuret

Flickan

Tweed

The Burgundy

Sociala Medier

Facebook

Instagram

Cookies

Vi använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli bättre. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies - läs mer.

BESbswy