Swedish English
, Lady Hamilton

Kontakta oss

Lady Hamilton Hotel

Storkyrkobrinken 5, Gamla Stan
111 28 Stockholm

Tel: 08-506 401 00
Fax: 08- 506 401 10
E-post: info@ladyhamiltonhotel.se

Centralbokning

Tel: 08-506 400 50
Fax: 08- 506 400 30
E-post: reservations@collectorshotels.se

Konferens

Tel: 08-506 400 20
Fax: 08-506 400 30
E-post: konferens@victoryhotel.se

Personal

Hotellchef: Annika Höft

Telefon: 08-506 401 01
E-post: annika@collectorshotels.se

Bokningsansvarig: Marie-Louise O`Donnell

Telefon: 08-506 400 11
E-post: marie@collectorshotels.se

Försäljning & Marknadsföring Johanna Olsson

Telefon: 08-506 400 51
E-post: johanna@collectorshotels.se

Serviceansvarig Frida Hedman

Telefon: 08-506 400 03
E-post: frida@collectorshotels.se

Receptionsansvarig: Luca de Cocco

Telefon: 08-506 400 04
E-post: luca@collectorshotels.se

Frukostansvarig: Sarah Vecchietti

Telefon: 08-506 401 03
E-post: sarah@collectorshotels.se

Kontakt

Tel: +46 (0) 8 506 401 00

E-post: info@ladyhamiltonhotel.se

Nyhetsbrev

Vill du veta vad som händer hos oss och ta del av våra erbjudanden? Fyll i rutan nedan.

Våra systerhotell

Victory Hotel

Lord Nelson Hotel

Våra restauranger och barer

Djuret

Flickan

Tweed

The Burgundy

Sociala Medier

Facebook

Instagram

Cookies

Vi använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli bättre. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies - läs mer.

BESbswy